بهترین سریال‌ های سال 2020 براساس امتیاز متاکریتیک کدام سریال ها هستند؟ بهترین سریال‌ های سال 2020 کدام سریال ها هستند؟در لیست بهترین سریال‌ های سال 2020 براساس متاکریتیک کدام سریال ها قرار دارند؟ بهترینبهترین سریال‌ های سال 2020 شامل چه سریال ها میشود؟ بهترین بهترین سریال‌ های سال 2020 با داستان‌های جالب و هیجان‌انگیز شامل کدام سریال ها هستند؟ در لیست بهترین بهترین سریال‌ های سال 2020 کدام سریال ها قرار دارند؟ برترین بهترین سریال‌ های سال 2020 از نظر بینندگان کدام سریال ها هستند؟ بهترین سریال‌ های سال 2020 کدام سریال است؟ بهترین سریال‌ های سال 2020 براساس امتیاز imdb کدام سریال ها هستند؟ ببهترین سریال‌ های سال 2020،که شما را پای تلویزیون میخکوب می‌کنند کدام سریال ها هستند؟سریال های برتر متاکریتیک کدام فیلم ها هستند؟ بهترین سریال های دنیا براساس امتیازات متاکریتیک کدام سریال ها هستند؟بهترین سریال های دنیا براساس نقد و امتیازات کدام سریال ها هستند؟کدام سریال ها بیشترین امتیاز را در وب سایت متاکریتیک دارد؟کدام سریال ها بیشترین امتیاز را در وب سایت imdb دارد؟


در ادامه پاسخی جامع به این سوالات خواهیم داد،همراه ما باشید.


در این مقاله از مجله اینترنتی ماهتوتا بهترین سریال‌های سال ۲۰۲۰ را معرفی می‌کنیم. اگر به دنبال سریال‌های تازه و جدید هستید، در زیر فهرستی از آثاری آمده است که امسال ساخته شده‌اند و می‌توانید به تماشایشان بنشینید.

باورتان می‌شود ۲۰۲۰ یک ماه دیگر به پایان می‌رسد؟ انگار همین دیروز بود که سال نوی میلادی را جشن می‌گرفتند. ولی هم‌زمان به قدری اتفاق و فاجعه و حادثه در این سال رخ داد که وقتی بهش فکر می‌کنیم، به نظر می‌رسد این یک سال به اندازه‌ی چند سال طول کشیده است. سالی پر جنب و جوش بود که سریال‌های هیجان‌انگیز و پر جنب و جوشی هم داشت. سازند‌گان سریال‌های تلویزیونی در هیاهوی کرونا و آتش‌سوزی جنگل‌ها داستان‌هایی خارق‌العاده و جدید برایمان تعریف کردند تا درون جهانشان غوطه‌ور شویم و کمی از نگرانی‌های واقعیت تلخ و تکان‌دهنده‌ی دور و برمان دور شویم. حتی در یکی از سریال‌ها هیلاری سوانک را هم به فضا فرستادند.


در دوره‌ای‌ به سر می‌بریم که حضور سریال‌ها ضروری‌تر از همیشه به نظر می‌رسد، حالا چه قصه‌های مرتبط با دنیای واقعی‌ ما روایت کنند چه ماجراهایی تخیلی و فانتزی. و خوشبختانه در مقطعی از تاریخ بشر به سر می‌بریم که دسترسی به آثار تلویزیونی راحت‌تر و سریع‌تر از همیشه شده است. با وجود کرونا و قرنطینه‌های طولانی مدت، می‌توانیم پای یک سریال بنشینیم و تمام قسمت‌هایش را پشت سر هم ببینیم و فقط نگران این باشیم که وقتی یکی تمام شد، کدام‌یکی را بعدش ببینیم.


بهترین سریال‌ های سال 2020

نمایشگر ویدیو
 
 
 
00:00
 
13:58
 
 
 

حتما بخوانید » بهترین فیلم های دنیا


سریال آخرین رقص (The Last Dance)

سریال آخرین رقص

  • تعداد قسمت‌ها: ۱۰ قسمت
  • امتیاز راتن تومیتوز: ۹۶%

ممکن است بعضی‌ها نظیر کن برنز بگویند این مستند جانب‌دارانه ساخته شده است، به‌ویژه که استودیو مایکل جوردن یعنی «جامپ ۲۳» در ساخت آن دخیل بوده. ولی این مستند تماشایی و به شدت محبوب که آمار بینندگان حیرت‌انگیزی هم دارد فراتر از این حرف‌ها پیش رفته و تصویری که از او به نمایش گذاشته تصویر یک بعدی و فرشته‌گونه‌ای نیست. خوی رقابت‌جویانه‌ی او به‌خوبی در این مستند به نمای شدر آمده و تماشاگر می‌تواند با ابعاد مختلفی از او رو به رو شود.

این اثر بی‌تردید یکی از بهترین سریال‌های سال ۲۰۲۰ است و همه چیز در آن به طرزی باورنکردنی خوب کنار هم چیده شده است. از تدوین و موسیقی تا نحوه‌ی معرفی موقعیت‌ها و حوادث مختلف.

نکات جالب

  • در طول این مستند با ۹۰ نفر مصاحبه شده است
  • طبق گفته‌ی کارگردان سریال، خانه‌هایی که مصاحبه‌های مایکل جوردن در آن ضبط شده است متعلق به خود او نبوده. جوردن به دلایل شخصی دوست نداشت در منزل خودش فیلم‌برداری کنند. برای همین تیم تولید خانه‌هایی را در مالیبو کالیفرنیا پیدا کردند که به حس و حال و سلیقه‌ی مایکل جوردن می‌خورد.
  • آخرین رقص پربیننده‌ترین مستند شبکه‌ی ESPN به حساب می‌آید.
  • مایکل جوردن تنها با این شرط که تصاویر ضبط شده از او با اجازه‌ی مستقیم او در مستند راه پیدا کنند، قبول کرد که در مصاحبه‌ها شرکت کند.
  • قسمت پنجم سریال به کوبس برایانت تقدیم شده است که در ۲۷ ژانویه ۲۰۲۰ طی یک سقوط هلی‌کوپتر درگذشت.

    حتما بخوانید » بهترین فیلم های جهان


سریال گامبی وزیر (The Queen’s Gambit)

سریال گامبی وزیر

  • تعداد قسمت