بهترین اپلیکیشن های (آیفون) و (اندروید) کدام اپلیکیشن ها میباشند؟ در لیست 11 اپلیکیشنی که زندگی شما را آسان‌تر می‌کنند کدام اپلیکیشن ها قرار دارند؟ کدام اپلیکیشن ها زندگی شما را آسان تر میکنند؟ بهترین اپلیکیشن هایی که زندگی شما را آسان تر میکنند کدام اپلیکیشن ها هستند؟

در ادامه پاسخی جامع به این سوالات خواهیم داد،همراه مجله اینترنتی ماهتوتا باشید.

دنیای امروز، معروف به دنیای تکنولوژی است. امروزه انسان‌ها برای زندگی آسان‌تر، از تکنولوژی کمک زیادی می‌گیرند. مثال ساده آن افزایش استفاده از ربات‌ها در اکثر کارخانه‌هاست. تلفن‌های هوشمند زندگی را برای بسیاری از ما آسان‌تر ساخته‌اند. روزهایی که نیاز به حمل دوربین، توقف در باجه‌های تلفن یا حتی بررسی موجودی حساب خود در شعبه بانک داشتید، دیگر گذشته.

تلفن‌های همراه ما می توانند کارهای زیادی انجام دهند و در وقت ما صرفه‌جویی کنند. شاید باورش سخت باشد، اما اپلیکیشن‌هایی وجود دارند که می توانند زندگی ما را حتی راحت‌تر از قبل کنند. موضوع این مقاله مجله اینترنتی ماهتوتا، بررسی اپلیکیشن‌هایی برای زندگی آسان‌تر ما انسان‌هاست. این برنامه‌ها در زمان شما صرفه‌جویی می‌کنند و زندگی شما را آسان‌تر می‌کنند. پس اگر دوست دارید با آن‌ها آشنا شوید، تا انتهای این مقاله ما را همراهی کنید.

بهترین اپلیکیشن های آیفون و اندروید

11 برنامه‌ای که زندگی شما را آسان‌تر و راحت‌تر می‌کنند، عبارتند از:

Photomath

بسیاری از افراد، در حل مسائل ریاضی، مشکل دارند. وجود اپلیکیشنی که این مسائل را برای آن‌ها حل کند، یک راه برای کمک به این افراد است. شاید تصور کنید که کار با این اپلیکیشن مانند کار با ماشین‌‌حساب‌های مهندسی سخت است. این تصور کاملا اشتباه است؛ زیرا تنها نیاز است که شما از مسئله مورد نظر عکس بگیرید تا Photomath به سراغ حل آن برود. این برنامه نه تنها برای حل مسائل ضرب و تقسیم (سنگین) به شما کمک می‌کند، بلکه برای حل کسرها و مسائل هندسه نیز می‌توانید از آن استفاده کنید.

بسیاری از والدین نیز از این اپلیکیشن، برای کمک به فرزندان خود در انجام تکالیف استفاده می‌کنند. دلیل این امر، دوری اکثر والدین از ریاضیات پس از پایان تحصیل است. این برنامه می‌تواند آموزش حل یک مسئله را به صورت قدم به قدم به کاربران نمایش دهد، که این موردی به تنهایی نوعی آموزش و مرور ریاضیات است.

دانلود از گوگل پلی دانلود از اپ استور

حتما بخوانید » بهترین لانچرهای اندروید 8 لانچر سبک و برتر

iTranslate

دومین اپلیکیشن مقاله بررسی اپلیکیشن‌هایی برای زندگی آسان‌تر، iTranslate است. iTranslate یکی از انقلابی‌ترین اپلیکیشن‌هایی است که تاکنون وارد بازار شده. هدف آن، برقراری ارتباط بین افرادی است که به زبانی متفاوت صح